InfoMarket Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Prasa | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy InfoMarket Sp. z o.o.

InfoMarket Sp. z o.o. - wydawnictwo prasowe należące do grupy BDKIM. Założycielem spółki jest Piotr Krakowiak, współtwórca i redaktor wielu pism, czasopism oraz szkoleń i inicjatyw branżowych. W latach 1998-2008 prowadził m.in. magazyny „AGD-RTV infoserwis” oraz „Technika w domu”. Był także współautorem i konsultantem wielu książek, poradników oraz felietonów edukacyjnych (m.in. „Podręcznik elektrotechniki dla szkół gimnazjalnych”, „ABC konsumenta”, „Nauka i technika”, „Szkoleniowiec” itd.). Jego artykuły i analizy branżowe od lat ukazują się w najważniejszych tytułach prasowych. Współpracuje z Federacją Konsumentów oraz wieloma instytucjami w kraju i zagranicą, m.in.: Gfk, SW-Test, Chese, Demoskop, OBOP, HGM, Pentor, CECED, MG, PAiZ, GUS i wieloma innymi. W latach 1999-2001 współtworzył pierwszy w Polsce branżowy e-marketplace (http://www.to.czy.to). Wraz z zespołem redakcyjnym, z którym pracuje do dziś, opracował metodologicznie i przeprowadził pierwsze w Polsce, profesjonalne testy urządzeń AGD (ECP Test).

Portfolio Wydawnictwa :

1. InfoMarket - miesięcznik o charakterze informacyjno – szkoleniowym, którego odbiorcami są prezesi, dyrektorzy, kadra zarządzająca oraz kupcy, handlowcy i sprzedawcy w firmach przedstawicielskich, instytucjach oraz sieciach handlowych, oferujących sprzęt AGD, RTV, IT, FOTO oraz Multimedia. W praktyce magazyn dociera do blisko 7.000 sklepów i hurtowni, około 800 sklepów i portali internetowych oraz 400 instytucji i urzędów. InfoMarket należy do strategicznego aliansu BDKIM i współtworzy zarazem Polską Grupę Wydawnictw Tematycznych.
W skład periodyku wchodzi część ogólnoinformacyjna InfoMarket, magazyn produktowy InfoProdukt oraz dodatek edukacyjny Poradnik Sprzedawcy. Łącznie w ciągu roku wydawanych jest blisko 60 Poradników, w których publikowane jest ponad 500 wywiadów, promocji i reportaży, opracowywanych jest kilkadziesiąt raportów i analiz badawczych, zaprezentowanych ponad 1.500 nowości i zestawionych blisko 10.000 aktualnych produktów z segmentu AGD, RTV, FOTO, IT czy Multimediów.

2. SMK+ - periodyk branżowy dedykowany projektantom, stylistom, handlowcom oraz właścicielom studiów kuchennych i salonów meblowych.

3. Przemysł Zarządzanie Środowisko - dwumiesięcznik dedykowany kadrze zarządzającej produkcją, rozwojem oraz środowiskiem.

Dane kontaktowe

InfoMarket Sp. z o.o.
ul. Trylogii 2/16 lok. 50
01-982 Warszawa
tel./fax: (22) 835-19-17
513 065 929
e-mail: redakcja@infomarket.edu.pl
k.galicki@infomarket.edu.pl
www.infomarket.edu.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-09-20 13:43:16 | Ilość odsłon: 1305

Tagi