Revolution PC

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Włocławek

Opis firmy Revolution PC

Sklep internetowy REVOLUTION PC, działający pod adresem WWW: www.revolutionpc.com.pl , prowadzony jest przez REVOLUTION PC PIOTR GARDYSIAK, wpisany w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Włocławek - , Dział Rejestracji Gospodarczej, Urzędu Miasta Włocławek - na podstawie przepisów ustawy z dnia 19.11.1999r Prawo działalności gospodarczej /Dz.U.Nr 101 poz.1178 ze zmianami/ i posiada zaświadczenie
Nr: 30697. Nr NIP: 888-174-21-30, nr Regon: 340005511. Zajmujemy się sprzedażą komputerów oraz telefonów komórkowych renomowanych firm z branży gsm i komputerowej. Zajmujemy się również serwisem komputerowym.Naprawa komputerów oraz kas fiskalnych stała się główną działalnością firmy, która z biegiem czasu została rozwinięta o kolejne elementy takie jak sprzedaż i serwis drukarek, komputerów, kas fiskalnych oraz wszelkiego sprzętu umożliwiającego funkcjonowanie i pracę każdej działalności, a także doradztwem i doborem sprzętu oraz urządzeń pomocniczych i doposażenia jako kompletnego rozwiązania dla konkretnych zastosowań. Przez szereg lat istnienia na runku, byliśmy obserwatorami wielu wydarzeń, które na pewno miały wpływ na działalność naszej firmy. Wraz z wejściem naszego kraju do Unii Europejskiej nasza firma stała się europejskim przedsiębiorstwem działającym na arenie międzywojewódzkiej wraz ze wszystkim wymaganiami z tym związanymi. Powyższy rys historii naszej firmy obrazuje, jak w różnych warunkach nieprzerwanie działo nasze przedsiębiorstwo dostarczając urządzeń, usług i rozwiązań szerokiej grupie odbiorców jakimi były przedsiębiorstwa państwowe, prywatne, instytucje oraz odbiorcy indywidualni.

Polityka. Założenia firmy dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej opierają się o sprawdzone od lat wzorce. Głównymi założeniami w firmie są wysoka jakość usług i towarów, obsługa klienta i pomoc posprzedażna, dobre warunki gwarancji świadczonych usług oraz dostarczanych towarów, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Powyższe 5 cech:

- wysoka jakość,
- fachowa obsługa,
- szybka pomoc,
- dobra gwarancja,
- konkurencyjne ceny, to cechy, na których oparta jest cała strategia firmy.

Dane kontaktowe

Revolution pc piotr gardysiak
piekarska5/7
87800 włocławek

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-09-17 18:43:57 | Ilość odsłon: 1167

Tagi