SIGMAPRO7

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy SIGMAPRO7

Firma SIGAMPRO7 powstała we Wrocławiu w 2008 r. jako pierwsza firma oferująca prywatną, abonamentową opiekę medyczną . SIGMAPRO7 jest właścicielem i wyłącznym dystrybutorem Opieki Medycznej SIGNUM, działa na terenie całej Polski za pomocą sieci Niezależnych Partnerów.

SIGNUM to profesjonalny program opieki medycznej. Skierowany jest zarówno do Klienta indywidualnego jak i biznesowego, świadcząc kompleksowe usługi medyczne dla pracowników firm, instytucji i ich rodzin. Opieka medyczna realizowana jest w renomowanych placówkach o wysokiej jakości świadczonych usług i obsługi pacjenta oraz wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Opieka Medyczna SIGNUM realizowana jest na terenie całego kraju w 900 placówkach medycznych o najwyższej jakości usług medycznych.
To wszystko sprawia, że dostępność do świadczonych usług jest oceniana przez Pacjentów bardzo wysoko. Czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki, a możliwość korzystania z placówek w miejscu zamieszkania, w delegacji, czy na wakacjach - jest prawdziwym komfortem dla wszystkich.
Z każdym miesiącem sukcesywnie rozszerzamy sieć klinik medycznych. Do grona naszych placówek wybierani są najlepsi, którzy spełniają najwyższe światowe standardy leczenia.

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie pakiet medyczny skrojony na miarę swoich potrzeb i portfela. Już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie gwarantujemy profesjonalną opiekę medyczną w najlepszych prywatnych placówkach.

Dane kontaktowe

Tel. kom.: 791437888
http://opieka-medyczna-signum.pl/

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-09-14 18:45:23 | Ilość odsłon: 1182