MPPR

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy MPPR

Witamy

Firma MPPR oferuje części dźwigów, dźwignic oraz schodów ruchomych produkcji Polskiej i zagranicznej. Jesteśmy w stanie dostarczyć części do każdego typu dźwigów firm OTIS, Kone, Schindler, Thyssen oraz innych. Prosimy zapoznać się z oferowanymi produktami, w przypadku braku towaru na stronie, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail.

Nasza firma prosperuje na Polskim rynku już 5lat, z początku zajmowaliśmy się dystrybucją unikalnych i trudno dostępnych części - w czym mamy duże doświadczenie. W roku 2009 otworzyliśmy sklep oraz magazyn i poszerzyliśmy naszą ofertę o więcej produktów z zakresu części do dźwigów. Dziś oferujemy również materiały konserwacyjne dla konserwatorów w branży dźwigowej.

Jeżeli poszukujesz części do wind, dźwigów, schodów oraz dźwignic: sterowania, napędy, hamulce, oświetlenia, liny, przewody, elektronika, podzespoły, silniki, kondensatory, testery, oprogramowanie, czujniki lub inne wyposażenie znanych i nieznanych producentów to z pewnością możemy Ci pomóc tym bardziej gdy produkt jest ogólnie trudno dostępny.

Dane kontaktowe

Kontakt:
www.mppr.com.pl
+48 22 631 22 83
mppr@op.pl
Warszawa

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-09-08 14:25:57 | Ilość odsłon: 1500

Tagi