"PESTA 2" Mirosław Rybkowski

katalog firm

Branża: Hurtownie | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Stargard Szczeciński

Opis firmy "PESTA 2" Mirosław Rybkowski

PESTA powstała w grudniu 1999 roku. Od początku zorientowana była na dystrybucję olejów, smarów i akcesoriów motoryzacyjnych. Z biegiem czasu, ze średnich rozmiarów hurtowni, PESTA zmieniła się w przedsiębiorstwo posiadające nie tylko duże zaplecze magazynowe i znacznie bogatszy asortyment towarów, ale również coraz większy rejon działania. Docieramy do odbiorców kilku województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, a od 2010 roku również wielkopolskiego i pomorskiego, obsługiwanych przez nasz nowopowstały oddział w Złotowie. Znacznie powiększył się oferowany przez firmę asortyment towarów. Od września 2009 roku PESTA świadczy również usługi wulkanizacyjne i prowadzi hurtową sprzedaż opon.

Obecnie jesteśmy dominującą na rynku zachodniopomorskim hurtownią, posiadającą w ofercie:

– oleje i smary firm: Castrol, Mobil, Statoil, Fuchs, Elf, Shell, BP, Texaco i Lotos

– akcesoria i chemię warsztatową firm: K2, Versachem, Cyclo, Atas, STP,

– filtry do maszyn budowlanych, rolniczych, samochodów ciężarowych i osobowych w pełnym asortymencie,

– opony budowlane, rolnicze i leśne, do samochodów ciężarowych, osobowych oraz sztaplarek.

Ofertę usług wulkanizacyjnych wzbogaciliśmy o serwis mobilny, umożliwiający wykonanie naprawy opon do 56 cali, bezpośrednio u klienta.

Przedsiębiorcom, zaopatrującym się w oleje na własne potrzeby, oferujemy możliwość ich zakupu w procedurze zwolnienia z akcyzy.

Strategia firmy zmierza do utrzymywania bezpośredniego kontaktu z klientem, rozpoznawania jego potrzeb i rozwiązywania zaistniałych problemów.

Hurtownia PESTA zatrudnia obecnie 40 pracowników. Wykwalifikowany personel zapewnia fachowe doradztwo techniczne oraz profesjonalną obsługę. Dysponujemy również zapleczem transportowym, umożliwiającym nam szybką i sprawną realizację zamówień z dowozem pod wskazany przez klienta adres.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Zapraszamy.

Obsługujemy takie miasta (Bydgoszcz, Barlinek, Białogard, Bierzwnik, Chojna, Choszczno, Człopa, Człuchów, Dębno, Dobiegniew, Drezdenko, Gryfino, Gryfice, Goleniów, Gorzów, Kołobrzeg, Kalisz Pomorski, Koszalin, Kamień Pomorski, Mieszkowice, Nowogard, Nakło, Myślibórz, Pyrzyce, Połczyn Zdrój, Piła, Police, Resko, Recz, Świdwin, Skwierzyna, Szczecinek, Strzelce Krajeńskie, Trzebiatów, Trzcińsko Zdrój, Szczecin, Wałcz, Złotów, Oleśnica)

Dane kontaktowe

"PESTA2"
Mirosław Rybkowski
ul. Gdańska 4F
73-110 Stargard Szczeciński
tel/fax 091/577/-22/82 / 0501-151-537

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-09-05 14:47:15 | Ilość odsłon: 1169