Laskomex

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy Laskomex

Laskomex to jeden z największych w Polsce producentów nowoczesnych cyfrowych systemów domofonowych i wideo domofonowych. Funkcjonujemy na rynku już 26 lat. Nasze urządzenia podnoszą poziom bezpieczeństwa mieszkańców osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych oraz użytkowników obiektów użyteczności publicznej. Działamy w kilkanastu krajach w Europie, m.in. w Rosji, Litwie, Łotwie, Estonii, na Węgrzech, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Francji, a także na terenie USA.
W trosce o profesjonalny rozwój naszych klientów i zacieśnianie relacji partnerskich zapewniamy bezpłatne szkolenia umożliwiające zapoznanie się z wyrobami i praktyką ich montażu. Udzielamy bezpłatnych porad technicznych w zakresie doboru sprzętu do instalacji systemów zabezpieczających. Gwarantujemy wysokiej jakości serwis. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością PN EN ISO 9001:2008.
Największą wartością jest dla nas klient, dlatego duży nacisk stawiamy na jakość, poznanie potrzeb naszych partnerów oraz spełnienie wszelkich ich wymagań i oczekiwań. Kierujemy się społecznie odpowiedzialnym i proekologicznym podejściem do biznesu.

Dane kontaktowe

LASKOMEX PPUH
ul. Dąbrowskiego 249
93-231 Łódź
tel. + 48 42 671-88-00
fax + 48 42 671-88-88

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-08-08 13:40:17 | Ilość odsłon: 1302

Tagi