Pulsar S.C. Przeorski Adam Gołaś Piotr

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Pisz

Opis firmy Pulsar S.C. Przeorski Adam Gołaś Piotr

Firma nasza we wrześniu 2004 r. obchodziła dziesięciolecie swego istnienia. Początki jak wszędzie były trudne. Przez dwa lata prowadziliśmy detaliczną sprzedaż narzędzi. Następnie wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zaryzykowaliśmy importując wiertła od zachodnich producentów. Był to "strzał w dziesiątkę". Obecnie prowadzimy hurtową sprzedaż przede wszystkim wierteł, jak również i innych narzędzi. Jesteśmy jedynym importerem i bezpośrednim hurtownikiem wierteł w północno - wschodniej Polsce. Oferujemy bardzo duży asortyment przeróżnych narzędzi i posiadamy zdecydowanie największy wybór wierteł różnego zastosowania.

Zakres naszego działania - to teren całej Polski. Sztab ludzi zatrudnionych w naszej firmie służy zawsze rzetelną i fachową informacją oraz pomocą, a miła i szybka obsługa to dewiza naszej firmy. Poprzez systematyczne badania i obserwacje rynku zawsze trafiamy w potrzeby naszych klientów. Nad wysoką jakością naszych produktów czuwa doświadczony zespół inżynierów niemieckich, mających do dyspozycji nowoczesne centrum rozowojowo-badawcze.

Jakość - zawsze naszej firmie kojarzy się z zadowoleniem klienta, dlatego oferowane przez nas narzędzia i wiertła odpowiadają najsurowszym normom europejskim, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Znając niuanse rodzimego rynku jako jedynej firmie udało się nam pogodzić "niemiecką jakość" z przystępną ceną.

Szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości w połączeniu z atrakcyjnymi cenami plasują naszą firmę wśród najlepszych pod względem sprzedaży profesjonalnego osprzętu do elektronarzędzi.

Dane kontaktowe

ul. Warszawska 51G
12-200 Pisz
tel. 87/423-22-01
fax. 87/425-19-58

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-08-08 12:57:03 | Ilość odsłon: 1310

Tagi