dHome Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: podlaskie | Miejscowość: Białystok

Opis firmy dHome Sp. z o.o.

DHome Sp. z o.o. powstała w połowie 2009 roku. W wyniku długotrwałej współpracy dwóch przedsiębiorców, którzy zdecydowali połączyć swoje siły i indywidualne doświadczenia z zakresu obrotu nieruchomościami oraz z zakresu pozyskiwania finansowania zewnętrznego powstała jedna wspólna działalność gospodarcza.
Głównym profilem działalności spółki jest obsługa podmiotów zaangażowanych w branżę nieruchomości oraz powiązanej z nią branżą bankowości hipotecznej.
Działalność obejmuje przede wszystkim:
-obrót nieruchomościami;
-pośrednictwo w zakresie doradztwa finansowego, w tym kredytów hipotecznych i innych instrumentów finansowych;
-badania rynku/branży nieruchomości, bankowości hipotecznej;
-doradztwo i szkolenia z zakresu oceny oddziaływania na środowisko i audytu energetycznego;
-sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków;
-doradztwo i szkolenia z zakresu pozyskiwania dofinansowania zewnętrznego głównie dla podmiotów z branży nieruchomości, bankowości i finansów oraz branży informatycznej.
Najdokładniejsza wyszukiwarka nieruchomości i kredytów w Polsce. Oferty mieszkań, domów, apartamentów, lokali, działek i wielu innych. Rynek pierwotny i wtórny. Sprzedaż i wynajem. Znajdź nieruchomość i dopasuj do niej kredyt oraz ubezpieczenie. Kredyty hipoteczne dopasowane do Twojej zdolności kredytowej. Porównaj ofertę kredytową pod względem oprocentowania, prowizji i dostępności. Kredyty na zakup, remont, modernizację, rozbudowę i adaptację nieruchomości.

Dane kontaktowe

ul. Zwycięstwa 8 lok. 305
15-703 Białystok
tel. 85 688 31 68
www.dhome.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-08-04 14:44:29 | Ilość odsłon: 1212

Tagi