Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Toruń

Opis firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane AGAD to firma z ponad 30-letnią historią. Jej założycielem jest Andrzej Gadomski, który nieprzerwanie od 1977 roku stoi na jej czele. Firma zaczynała jako zakład specjalizujący się we wszelkiego rodzaju remontach, a w szczególności renowacjach pokryć dachowych. Sukcesywny i dynamiczny rozwój firmy spowodował przekształcenie się jej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dziś Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane AGAD to uznana firma nie tylko w regionie, ale także w całej Polsce. Ogromne inwestycje związane z renowacjami zabytkowych obiektów, dzięki którym AGAD zdobył uznanie konserwatorów zbytków, to gwarancja profesjonalizmu.

W 2003 roku nastąpiło w historii firmy bardzo ważne wydarzenie. Otóż w tym roku firma zaczęła produkcję okien i drzwi z drewna. Do dnia dzisiejszego firma zdobyła bardzo wielu klientów wyposażając w okna i drzwi bardzo wiele instytucji oraz klientów indywidualnych.
Doświadczenie jakie zdobywamy owocuje również przy renowacji zabytkowych okien i drzwi. Wymaga to od nas ogromnej precyzji i wiedzy a także bogatego parku maszynowego jakim możemy się poszczycić. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy w branży a ich kompetencje mogą potwierdzić nasi klienci.

Pod szyldem AGAD funkcjonuje również od 1998 roku uznana w regionie hurtownia materiałów budowlanych, na której czele stoi Czesława Gadomska. Hurtownia posiada cztery filie: dwie w Toruniu i po jednej w Gniewkowie i Chełmży.

Dane kontaktowe

ul. Chrzanowskiego 23b
87-100 Toruń
tel./fax +48566590922
agad@agad.pl
marketing@agad.pl
www.agad.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-08-03 17:17:01 | Ilość odsłon: 1269

Tagi