Turystyka Aktywna Mirosław Iwaniuk

katalog firm

Branża: Turystyka | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Włodawa

Opis firmy Turystyka Aktywna Mirosław Iwaniuk

Firma Turystyka Aktywna Mirosław Iwaniuk powstała z myślą o zaspokojeniu oczekiwań turystów przybywających na Polesie. Nasza oferta obejmuje różne formy czynnej turystyki: piesze wędrówki, spływy kajakowe, rowerowe rajdy, kwalifikowaną turystykę ornitologiczną i przyrodniczą. Podstawą dobrego wypoczynku jest niezwykle bogata przyroda, ciekawa historia i kultura regionu. W oparciu o Poleski Pak Narodowy, rezerwaty przyrody, liczne świątynie wielu stylów i epok oraz miejsca pamięci przygotowaliśmy propozycje rekreacji na Polesiu.

Nasze doświadczenia z usługami turystycznymi sięgają końca lat 90-tych, kiedy w Polsce szersze uznanie znalazła turystyka przyrodnicza i aktywny wypoczynek. Naturalnymi magnesami ruchu turystycznego były Poleski Park Narodowy oraz tutejsze jeziora. Utworzenie rezerwatu Biosfery „Polesie Zachodnie” wskazało kierunek zrównoważonego rozwoju regionu.

Kadra TAMI to miłośnicy krajoznawstwa i amatorzy czynnej turystyki – przewodnicy posiadający państwowe uprawnienia i bogate doświadczenie. Ich praca to przede wszystkim hobby, źródło radości z dzielenia się bogactwem tutejszej przyrody i kultury.

Dobry zespół to podstawa!

Przewodnicy turystyki aktywnej to pasjonaci i znawcy w jednej osobie, elitarne grono ludzi bogatych wiedzą i zaangażowanych w swoje krajoznawcze zamiłowania.

Dane kontaktowe

miroslaw.iwaniuk@op.pl
600145574
www.wyprawypoleskie.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-30 17:22:23 | Ilość odsłon: 1283

Tagi