NorthMed Szkolenia Adam Patałuch

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy NorthMed Szkolenia Adam Patałuch

NorthMed Szkolenia to organizacja, która swoje korzenie znajduje w świecie związanym z profesjonalnymi służbami ratowniczymi oraz w sprzedaży usług skierowanych do nich. Założycielami NorthMed Szkolenia są osoby związane od wielu lat z ochroną przeciwpożarową i ratownictwem. Każdy z współpracowników wniósł do NorthMed Szkolenia inne doświadczenia, pozwalające stworzyć najbardziej wyszukaną ofertę dla klientów pragnących zadbać o poczucie bezpieczeństwa swojego, swoich bliskich, współpracowników oraz całego otoczenia.
Od początku działalności działamy dwutorowo prowadząc szkolenia oraz tworząc systemy zabezpieczeń dla zakładów pracy.

Jako firma jesteśmy na rynku od 2001 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy w różnych aspektach naszego życia. W związku z tym, przeprowadzamy szkolenia w ramach kursów BHP, p. poż., nauk jazdy dla różnych grup wiekowych. Szkolenia przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi standardami: ERC 2010, PSP, p. poż., ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym, Prawa Pracy. Szkolenia przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, w skład, której wchodzą: oficerowie PSP, ratownicy medyczni, pielęgniarki, lekarze ratownicy, inspektorzy BHP.

Od 2005 roku poszerzyliśmy zakres naszych usług o imprezy plenerowe w ramach, których przeprowadzamy gry i zabawy symulacyjne z zakresu pierwszej pomocy z elementami p.poż., wypadków komunikacyjnych oraz różnych zdarzeń masowych.
Programy nasze dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dane kontaktowe

NorthMed Szkolenia Adam Patałuch
ul. Dworska 28/28
80-506, Gdańsk

tel.: 516021549
e-mail: rafal.glombiowski@northmed.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-29 14:47:34 | Ilość odsłon: 1236

Tagi