Social Life

katalog firm

Branża: Agencje interaktywne | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Social Life

Zrealizujemy strategię obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych

Zaplanujemy dla Twojej firmy kompleksową komunikację marketingową na wybranych platformach społecznościowych. Poprowadzimy nasze działania uwzględniając założone cele kampanii oraz jej budżet.

Pomagamy w identyfikacji potrzeb, tworzymy kreatywne rozwiązania i ulepszymy Twój efekt ROI. Nasz zespół dzięki swojemu doświadczeniu i pokładom kreatywności stworzy dla Ciebie spójną kampanię digital branding, która wzmocni wizerunek Twojej firmy, a w przyszłości przerodzi się w wiarygodną platformę wymiany informacji między Tobą, a Twoim klientem.

Stworzymy i poprowadzimy unikatowy profil Twojej firmy - Fanpages

Fanpage to profil marki lub produktu nastawionych na kontakt z klientem. Dzięki niemu zacieśniamy relacje z naszymi klientami, sprawdzamy czego od nas oczekują i co ich w naszym produkcie fascynuje.

Pierwszy etap budowy fanpage to zdobycie jak największej liczby fanów wśród użytkowników platform społecznościowych. Możemy tego dokonać poprzez interakcję z użytkownikami. Codziennie dyskutujemy z tysiącami użytkowników portali społecznościowych. W imieniu Twojej firmy będziemy ich bawić, ciekawić i nagradzać za pomoc w kreowaniu Twojej marki.

Codziennie dbamy o Twojego klienta

Jest kilka zasad udanej kampanii społecznościowej. Skuteczny fanpage musi być prowadzony regularnie, szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku, prezentować treści, które rozpalą w użytkowniku chęć dyskusji i podzielenia się swoimi wrażeniami. W momencie rozpoczęcia naszej współpracy wyznaczymy wspólny cel prowadzonej kampanii, w trakcie jej trwania ulegnie on optymalizacji i pozwoli na zwrot inwestycji w marketing społecznościowy.

Marketing wirusowy i szeptany

Przeciętny konsument codziennie ogląda ok. 6 tysięcy reklam, a rocznie styka się z ponad 25 tysiącami różnych produktów. Jak sprawić, by zapamiętał właśnie Twój produkt i Twoją markę? Możemy mieć w tym swój udział! Sprawimy, że klienci zapamiętają Twój produkt jako wyjątkowy i sami staną się jego najlepszą reklamą!

Prowadzimy fanpage na portalach tematycznych. Nasze kampanie skierowane są do dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, która poniesie w świat wiadomość o Twoim produkcie.

Baczność! Do Raportu!

Statystyki pozwalają nam zoptymalizować nasze działania. Raz w miesiącu, krok po kroku, przeanalizujemy wspólnie z Tobą nasze działania. Dzięki wykresom, słupkom i kolorowym liniom wykażemy efektywność naszych starań i ustalimy dalsze działania. Raz w miesiącu to zbyt często? Nie. Świat mediów społecznościowych zmienia się z dnia na dzień.

Digital Branding

Pomagamy Twojej marce wypłynąć na szerokie wody społeczności internetowej.

Dane kontaktowe

ul. Juliusza Ligonia 10
40-036 Katowice

Tel. 531410310
info@social-life.pl
www.Social-Life.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-28 14:49:29 | Ilość odsłon: 1473

Tagi