IMPERVIUS sp. z o. o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy IMPERVIUS sp. z o. o.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące grupy produktów do izolacji i uszczelnień budowli:

Materiały hydroizolacyjne stosowane profilaktycznie w nowo powstających konstrukcjach budowlanych. Najczęściej stosowanymi materiałami z tej grupy są: węże iniekcyjne, pęczniejące taśmy i profile bentonitowe, taśmy bentonitowe z wężem iniekcyjnym, kity i masy pęczniejące, profile i uszczelki pęczniejące, korki pęczniejące do uszczelniania otworów po ściągach, kity dylatacyjne, taśmy dylatacyjne.
Do tej grupy należą również membrany izolacyjne, izolacje mostowe, izolacje penetrujące i krystalizujące, szlamy i zaprawy uszczelniające.

Materiały naprawcze są wykorzystywane do likwidacji przecieków wody , które występują już na etapie budowy lub w trakcie użytkowania budowli. Najskuteczniejszą metodą usuwania przecieków jest iniekcja ciśnieniowa, która polega na wtłoczeniu odpowiednio dobranej żywicy przez system nawierconych otworów. Do iniekcji uszczelniających betonu i murów można stosować: spienialne żywice poliuretanowe, żywice poliuretanowe 1- i 2-komponentowe, żele akrylowe, żywice epoksydowe.
Zaletą pianek poliuretanowych produkowanych przez firmę De Neef jest to, że nie wymagają dodatkowej iniekcja żywicą. Skuteczne uszczelnianie dylatacji można wykonać stosując na przykład żel akrylowy Gelacryl Superflex AR, który jest odporny na cykle sucho-mokro i ma podwyższone właściwości mechaniczne lub spienialną iniekcyjną żywicę poliuretanową HA Safefoam NF, którą cechuje znakomita przyczepność do mokrych powierzchni i bardzo wysoka elastyczność.

Żywice iniekcyjne mogą być również stosowane do stabilizacji gruntu i skał, kontroli infiltracji wody na przykład podczas budowy tuneli i innych budowli podziemnych. Do tej grupy produktów należą m.in. żywice poliuretanowe, żele akrylowe, żywice organo-mineralne, krzemiany do iniekcji gruntu, mikrocementy.
Oferowane przez nas produkty do ochrony i napraw konstrukcji żelbetowych to m.in. zaprawy cementowe, epoksydowe żywice iniekcyjne, laminaty z włókien węglowych i kleje epoksydowe.

Dane kontaktowe

Adres siedziby
ul. Myśliborska 21
03-185 Warszawa
NIP 527-26-50-068

Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 08.00 - 16.00

Tel & Fax
Tel. 22 378 12 11
Fax 22 378 12 10

Konsultant Techniczny
+48 696 02 77 11

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-27 12:46:04 | Ilość odsłon: 1240

Tagi