Gdańskie Usługi Metrologiczne Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Gdańskie Usługi Metrologiczne Sp. z o.o.

Firma Gum Sp. z o.o. specjalizuje się w sprawdzaniu, kalibracji i wzorcowaniu przyrządów pomiarowych z zakresu masy, siły, długości i ciśnienia (w tym wag stosowanych w procesach technologicznych oraz w rozliczaniu emisji CO2 i kogeneracji).
Firma posiada wdrożony w Laboratorium Wzorcującym system zarządzania jakością według normy PN-EN ISO/IEC 17025. Zgodnie z zasadami tego systemu, dla wzorcowania w każdej z dziedzin pomiarowych posiada opracowane instrukcje wzorcowania i szacowania niepewności, a ich przyrządy kontrolne spełniają kryterium spójności pomiarowej w odniesieniu do wzorca państwowej jednostki miary. Dla ambitnych Klientów buduje i wdraża systemy zarządzania jakością. Przeprowadza także audyty wewnętrzne w SZJ laboratoriów badawczych i wzorcujących. Dodatkowo prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia z zakresu metrologii.

Głównym celem firmy jest wzorcowanie przyrządów pomiarowych, doradztwo techniczne i przeprowadzanie szkoleń na poziomie gwarantującym zaspokojenie, aktualnych i przyszłych, potrzeb i oczekiwań Klientów na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Zacna 31
80-283 Gdańsk

Siedziba Laboratorium Wzorcującego:
ul. Kręta 18
80-217 Gdańsk

tel.: (58) 341 71 94
e-mail: gdlab@gum.com.pl
http://www.gum.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-27 12:28:40 | Ilość odsłon: 1189

Tagi