Incore Service

katalog firm

Branża: Pośrednictwo pracy | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Incore Service

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowym. Świadczymy usługi na polskim rynku pracoserwisu. Proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania zarówno w zakresie usług merchandisingowych i promocji oraz leasingu pracowniczego.

W związku z rozszerzeniem naszych kontaktów z Klientami, chcąc spełnić ich oczekiwania, rozszerzyliśmy ofertę w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi oraz outsourcingu funkcji. Dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników InCore zyskujemy zaufanie kolejnych firmy na rynku firm HR.

Skupiając swoją uwagę na poznanie i zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, budujemy trwałe relacje. Elastyczne podejście we współpracy z Klientem pozwala nam osiągnąć wyznaczone cele. Poprzez dobór odpowiednich środków realizujemy założenia, które przyjeliśmy na wstępie.

Dysponujemy obszerną bazą danych, zawierającą aplikacje kandydatów na różne stanowiska. Poprzez innowacyjne rozwiązania informatyczne, w szybki i przejrzysty sposób dopasowujemy odpowiednie osoby do wolnych wakatów. W powiązaniu z potencjałem intelektualnym, pasją i zaangażowaniem naszych pracowników, innowacyjne rozwiązania IT , pozwalają spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Chcąc zachęcić Państwa do korzystania z naszych usług, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych z tytułu rozpoczęcia współpracy. Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą z nami prosimy o kontakt z Działem Handlowym. Nasi specjaliści przekażą Państwu szczegółowe informacje, dotyczące odpowiednich usług i rozwiązań.

Jesteśmy przekonani, że nasza pasja, w powiązaniu z doświadczeniem i znajomością rynku pracy uczynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie świadczonych usług.

Dane kontaktowe

Incore Service s.c.
ul. Żwirki i Wigury 93 lok. 3069
02-089 Warszawa
tel. 791 541 151
mail: incore@incoreservice.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-26 15:14:02 | Ilość odsłon: 1222

Tagi