DEMIT

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy DEMIT

Firma DEMIT jest obecnie najpoważniejszym wykonawcą inwestycji obejmujących bramy garażowe, przemysłowe, automatykę do bram, szlabany, blokady parkingowe, systemy parkingowe, słupki parkingowe, kompleksowe kontrole dostępu, kolczatki, progi spowalniające,ogrodzenia, alarmy, monitoring, domofony, wideofony.

Nasza praca, zaangażowanie i 19 letnie doświadczenie powoduje, że oferujemy profesjonalne usługi związane z montażem, serwisem, sprzedaż i doradztwem z zakresu automatyki indywidualnej i przemysłowej oraz organizacji przestrzeni parkingowej. Firma DEMIT wyspecjalizowała się w obsłudze klienta indywidualnego oraz inwestycjach komercyjnych, wspólnot mieszkaniowych, inwestorów, deweloperów.

Firma DEMIT za cel polityki firmy postawiła sobie zadowolenie każdego klienta. Mając za cel, potrzebę doskonalenia jakości świadczonych usług i zadowolenia klientów i pracowników, wprowadzamy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Jakość to spełnienie oczekiwań klienta polegająca na kompleksowym podejściu do jakości wyrobu i usług. W DEMIT jakość oznacza oferowanie produktów o najwyższej jakości, produkowanych zgodnie z normami europejskimi oraz najtrwalszych, najbardziej niezawodnych i bezpiecznych. Aby sprostać tym wymaganiom firma DEMIT wyselekcjonowała bardzo starannie producentów do współpracy i w ten sposób stała się autoryzowanym dystrybutorem i złotym partnerem liderów z branży na świecie. W ciągu kilku lat staliśmy się autoryzowanym dystrybutorem producentów FAAC, NICE, Wiśniowski, Plast-Met, Interflex, Anortec. Współpracujemy bezpośrednio z wiodącymi światowymi producentami, tak by nasza oferta zawsze była jak najbardziej dopasowana do potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

w ww.systemyparkingowe.net ; www.demit.com.pl ; www.demit.pl ;


Dane kontaktowe

TEL. 058-306-9854
BIURO@DEMIT.PL

DEMIT
DZIEWIĘĆ WŁÓK 45
83-021 WIŚLINA

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-25 12:51:07 | Ilość odsłon: 1398

Tagi