PIT STOP MOTOR SPORT S.C.

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Słupsk

Opis firmy PIT STOP MOTOR SPORT S.C.

Zgodnie z założeniem firmy w pierwszym rzędzie stawia się tutaj na jakość wykonywanych usług oraz sprzętu używanego przez mechaników.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Pit Stop Motor Sport wprowadziła atrakcyjne promocje cenowe.Przy każdej wymianie opon klient otrzymuje darmowy przegląd płynów eksploatacyjnych, test akumulatora z pomiarem skuteczności ładowania alternatora oraz sprawdzenie stanu zawieszenia w samochodzie.
Mając na względzie dbałość o prawidłowe serwisowanie samochodu obniżyliśmy cenę usługi wymiany oleju do 20 zł przy jednoczesnym zakupie oleju - oferowane marki to MOTUL, CASTROL, MOBIL i inne
Urządzeniem, które wyróżnia ten warsztat w regionie północnym jest HAMOWNIA PODWOZIOWA MAHA LPS 3000 4X4. Głównym przeznaczeniem hamowni jest wykonanie pomiarów pod katem modyfikacji oprogramowania, czyli chiptuningu.
Dodatkowym przeznaczeniem jest wykonanie pomiaru na hamowni pod kątem wykrycia usterek silnika, sprawdzenia pracy turbiny w samochodach doładowanych i ogólnej pracy pojazdu – szczególnie przydatne dla osób, które dopiero co nabyły samochód na rynku wtórnym, choć nie tylko.
Pit Stop Motor Sport jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem słowackiej firmy tuningowej Profituning w Polsce.
Obecnie jest wiele firm oferujących usługi chiptuningu, jednakże niewiele jest takich, które opierają swoje doświadczenia na wieloletnich badaniach silników. Wszystkie oddziały Profituning , w tym oddział w Słupsku posiadają najnowsze dostępne technologie w dziedzinie pomiarów, diagnostyki i modyfikacji oprogramowania dla jednostek kontrolnych pojazdów mechanicznych.
Firma zajmuje się także profesjonalnym serwisem hamulców oraz układów wydechowych. Wszyscy maniacy motoryzacji zyskują gwarancję jakości dokonanej usługi za cenę przystępną dla każdego użytkownika.

Dane kontaktowe

UL. KONARSKIEGO 1,76-200 SŁUPSK
59/8413706
WOJ. POMORSKIE

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-21 16:10:53 | Ilość odsłon: 1125

Tagi