MB Szkolenia

katalog firm

Branża: Edukacja | Województwo: podkarpackie | Miejscowość: Rzeszów

Opis firmy MB Szkolenia

Firma MB Szkolenia oferuje usługi szkoleniowe w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów w obszarze szeroko rozumianego zapewnienia jakości. Duża liczba międzynarodowych korporacji, szybki rozwój sieci poddostawców, coraz większa liczba zagranicznych inwestycji – wszystko to sprawia, iż szeroko pojęte zapewnienie i zarządzanie jakością ma obecnie strategiczne znaczenie dla rozwoju firm produkcyjnych.

W chwili obecnej oferujemy Państwu szkolenia z sześciu podstawowych zagadnień jakościowych zaczynając od zrozumienia zapisu konstrukcji, poprzez tematy związane z metrologią konwencjonalną jak i współrzędnościową technika pomiarową a kończąc na metodach statystycznych wykorzystywanych w sterowaniu procesami.

Szkolenia kierujemy do personelu związanego z zarządzaniem i zapewnieniem jakości (kontrolerzy, inżynierowie zapewnienia jakości, inżynierowie jakości dostawców), ale także dla szeroko pojętej kadry inżynierskiej (konstruktorzy, technolodzy, analitycy produkcji) oraz kadry zarządzającej.

Dane kontaktowe

MB Szkolenia
ul. Orzechowa 4
35-113 Rzeszów
szkolenia@mbszkolenia.pl
www.mbszkolenia.pl
+48 722 008 566

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-13 20:24:50 | Ilość odsłon: 1113