Biuro Rachunkowe Dorfin s.c. Danuta Kowalewska Dawid Kowalewski

katalog firm

Branża: Biura rachunkowe | Województwo: lubuskie | Miejscowość: Zielona Góra

Opis firmy Biuro Rachunkowe Dorfin s.c. Danuta Kowalewska Dawid Kowalewski

Bardzo serdecznie witamy Wszystkich, którzy odwiedzają właśnie stronę internetową Biura Rachunkowego "DORFIN". Rachunkowość, księgowość i podatki to nasza specjalność.Zapraszamy do współpracy tych, którzy już prowadzą działalność gospodarczą, bądź w najbliższym czasie planują podjęcie takiego wyzwania i w związku z tym poszukują rzetelnego partnera podejmującego się obsługi pionu finansowego przedsiębiorstwa.

Biuro rachunkowe "DORFIN" jest jedną z najdłużej działających firm w naszym regionie. Dlatego jeżeli szukasz odpowiedniego partnera do reprezentowania Cię w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędzie Statystycznym to dobrze trafiłeś. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję w obsłudze rachunkowo - księgowej, kadrowo - płacowej oraz doradztwa podatkowego.

Za cel stawiamy sobie zawsze, jak najszybsze przekazanie informacji, gdyż wiemy że klient oczekuje od nas nie tylko wiedzy, ale także swobodnego czasu na podjęcie odpowiednich decyzji biznesowych.

Tak więc podsumowując, nasz czas należy do Ciebie. Jesteś zajęty w ciągu tygodnia, spotkajmy się w weekend. Twoje problemy są naszymi problemami. Nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie sprawi, że możesz być spokojny o ich pomyślne rozwiązanie. Nasza pomoc jest twoim zyskiem. Korzystanie z usług biura rachunkowego jest najtańszym sposobem prowadzenia księgowości firmy.

Dane kontaktowe

BIURO RACHUNKOWE DORFIN S.C.
Danuta Kowalewska, Dawid Kowalewski
65-775 Zielona Góra
ul. Zacisze 16A II p. pok 203, 204
tel. 68 452 06 80, kom. 607 157 967
NIP 929-183-22-52
e-mail: dorfin@dorfin.zgora.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-12 21:39:51 | Ilość odsłon: 1388

Tagi