CreActive Team

katalog firm

Branża: Usługi internetowe | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy CreActive Team

reActive Team to portal internetowy łączący w sobie elementy doradztwa, medium a także kreatywnego wsparcia zarówno dla osób poszukujących pracy, przedstawicieli wolnych zawodów, jak również osób rozpoczynających prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Twoja wirtualna obecność w naszym zespole świadczy o tym, że podobnie jak my, Ty również kreatywnie myślisz o swojej przyszłości i aktywnie dążysz do osiągnięcia swoich celów. Korzystając z naszej oferty wychodzisz także naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku pracy.

Idea naszej działalności zrodziła się z poczucia braku na polskim rynku instytucji, która w jasny, klarowny i przystępny sposób łączyłaby w sobie elementy doradztwa, medium ale także kreatywnej pomocy osobom zagubionym w natłoku informacji...

My - CreActive Team - swoim doświadczeniem wesprzemy Cię w stworzeniu CV na miarę nowej generacji, poszukiwaniu pracy.

Chcemy uświadomić Ci, jak bardzo to, co robisz w wirtualnej rzeczywistości może wpłynąć na Twoje prawdziwe życie i udzielimy Ci wskazówek w jaki sposób czerpać z tego korzyści.

Twoja osobista wizytówka na portalu pozwoli Ci wykreować profesjonalny wizerunek w sieci i stać się konkurencyjnym na dzisiejszym rynku pracy. Innowacyjna forma internetowego CV, które oferujemy pozwoli Ci zaprezentować Twoje wykształcenie, doświadczenie i umiejętności w prestiżowy oraz atrakcyjny dla pracodawcy sposób.

Dołączając do nas przekonasz się jak wielkie możliwości masz do wykorzystania by zaprezentować swoje mocne strony!

Dane kontaktowe

Karolina Cala
Kurpiowska 24
20-730 Lublin
883-677-164

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-07-11 14:33:35 | Ilość odsłon: 1122

Tagi