MTI Interactiv Szablicki Mateusz

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Świętochłowice

Opis firmy MTI Interactiv Szablicki Mateusz

MTI Interactiv to dynamicznie rozwijający się zespół tworzony przez młodych specjalistów-pasjonatów. Profesjonalizm i doświadczenie, które zdobyliśmy w dotychczasowych projektach, służą kreowaniu nowoczesnego wizerunku internetowego naszych Klientów. Nasza specjalność to tworzenie stron internetowych, esklepów, portali, for, usługi graficzne oraz pomoc techniczna - doradzimy, wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom.

Naszym klientom oferujemy najnowsze rozwiązania technologiczne przy najniższych cenach na rynku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie tworzenia wizerunku Waszej firmy - od projektu, poprzez wdrożenie, aż po opiekę nad istniejącym serwisem czy sklepem. Proponujemy unikalne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze projekty prezentują się perfekcyjnie zarówno od strony wizualnej jak i technicznej.

Zaufanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, budujemy je poprzez profesjonalne wykonywanie zleceń oraz bardzo dobry kontakt - co uważamy za podstawę dobrej, owocnej współpracy.

Naszym klientom oferujemy to co potrafimy robić najlepiej - pamiętaj, to My jesteśmy dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Dane kontaktowe

e-mail: bok@mti-interactiv.pl
tel.: 793 021 920
gg: 36 52 05 87

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-06-30 11:17:08 | Ilość odsłon: 1391

Tagi