Magdalena Zawadzka "Serduszko"

katalog firm

Branża: Dziecko | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy Magdalena Zawadzka "Serduszko"

Serduszko jest miejscem, w którym zapewnimy dzieciom w wieku 2,5 - 3,5 lat, całodniową lub w określonych godzinach, opiekę z elementami gier i zabaw oraz nauki o otaczającym świecie,tym najbliższym, a więc dom, zewnętrznym - ulica, plac zabaw, rodzina, poznawanie roślin i zwierząt.
Mieścimy się w mieszkaniu. Dzieci na stałe przebywają w dużym jasnym pokoju. Podczas opieki domowej nasi milusińscy korzystają z dużej swobody w realizowaniu własnych pomysłów, dotyczących zabaw, gier oraz odpoczynku, pod okiem fachowej opieki. Zapewniamy dziecku prawidłowy rozwój społeczny poprzez kontakt z rówieśnikami, pomagamy kształtować psychikę i postawę małego dziecka oraz jego kontakt z otaczającym światem z pomocą zajęć słowno - muzyczno - ruchowych.
W naszym punkcie opieki nad dziećmi znajdą fachową pomoc rodzice, którzy pracują zawodowo na pełnych etatach, mamy niepracujące, które chcą mieć parę godzin w ciągu dnia tylko dla siebie, a także rodzice, którzy pragną spędzić weekend bez dziecka.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi w grupach przedszkolnych i zerowych, a praca ta przynosi nam dużo satysfakcji i radości.

Dane kontaktowe

Magdalena Zawadzka "Serduszko"
ul. Śląska 51/14
81-304 Gdynia
tel. kom. 0 514-906-517
email: opieka@serduszko.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-06-24 16:45:34 | Ilość odsłon: 1240

Tagi