Dariusz Szalkowski Daniels Band

katalog firm

Branża: Rozrywka | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Rawicz

Opis firmy Dariusz Szalkowski Daniels Band

Zespół muzyczny DANIELS BAND

Dużo dobrej muzyki za rozsądne pieniądze !

Zespół DANIELS BAND to duet muzyczny, który powstał z pasji do muzyki, zabawy i tańca.

Daniel – klawiszowiec, wokalista – gra na instrumencie klawiszowym firmy YAMAHA PSR S910, wykorzystując bogatą gamę wirtualnych instrumentów takich jak: trąbka, saksofon, gitara, skrzypce, harmonijka, akordeon oraz wiele, wiele innych o realistycznym i czystym brzmieniu, co pozwala stworzyć wrażenie, iż wykonywane utwory są dziełem wieloosobowego zespołu muzyków wysokiej klasy.

Darek – wokalista – śpiew i prowadzenie imprezy.

Świadczymy usługi w zakresie oprawy muzycznej wesel, zabaw, przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych, studniówek itp.

Zespół DANIELS BAND odróżnia się od innych grup muzycznych tym, że tworzy własne aranżacje muzyczno wokalne, starannie selekcjonuje repertuar po to, by zapewnić swoim odbiorcom niezapomnianą zabawę na najwyższym poziomie i zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta muzyczne.

Zespół muzyczny DANIELS BAND prowadzi przyjęcia weselne i okolicznościowe z humorem a jednocześnie z taktem i kulturą, tworząc niepowtarzalny klimat i atmosferę zabawy.

Na życzenie swoich Klientów zespół prowadzi również konkursy i zabawy weselne. Dokładamy wszelkich starań, aby imprezy z zespołem muzycznym DANIELS BAND były niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości.

Zespół muzyczny DANIELS BAND to muzyka i śpiew na żywo, to gwarancja udanego przyjęcia, dobrego humoru i szampańskiej zabawy.

NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE ZESPOŁU

Zespół muzyczny DANIELS BAND dysponuje wysokiej klasy sprzętem scenicznym.

Do obsługi imprez zespół wykorzystuje zestaw nagłośnieniowy ALTO o mocy 3800W, co pozwala na nagłośnienie bardzo dużych sal. Profesjonalne bezprzewodowe zestawy mikrofonowe SHURE SLX BETA 58A oraz mikrofony przewodowe firmy AKG. Całość sprzętu daje klarowne czyste brzmienie przyjemne w odbiorze.

Oświetlenie sceniczne zespołu składa się z efektów świetlnych wykonanych w najnowszej technologii LED.

Zespół muzyczny DANIELS BAND ceni jakość i profesjonalizm, dlatego korzysta ze sprzętu wysokiej klasy, aby Państwa impreza była nie tylko udaną zabawą, ale także przyjemnym doznaniem muzycznym i wizualnym.

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową gdzie znajduje się obszerna galeria zdjęć, filmów z naszych występów a także próbek muzycznych

www.danielsband.pl

Dane kontaktowe

www.danielsband.pl

Tel. 609170963

tel2 783102556
mail: danielsband@interia.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-06-18 17:49:55 | Ilość odsłon: 1238

Tagi