Versus Property Group

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Piaseczno

Opis firmy Versus Property Group

Agencja Nieruchomości Versus Property Group zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Szeroka oferta firmy obejmuje nie tylko obsługę rynku kupna-sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, biur czy lokali użytkowych, ale również fachowe doradztwo oraz pełną obsługę prawną.

Dzięki rzetelnej i profesjonalnej obsłudze, doświadczeniu naszych pośredników oraz szerokiej znajomości rynku zapewniamy bezpieczeństwo realizowanych transakcji oraz kompleksowość działania.

Dążymy do tego, aby zyskać miano zaufanego i w pełni kompetentnego doradcy w sprawach związanych z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości.

Wszelkie działania podejmowane przez naszych pośredników mają jasno zdefiniowany cel: sprostanie oczekiwaniom stawianym przez naszych klientów, ich zadowolenie oraz satysfakcja z podjętej współpracy. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki szczegółowej analizie poszczególnych ofert oraz optymalnemu dostosowaniu rozwiązań do wymagań każdego klienta.

Agencja posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz certyfikat ubezpieczeniowy. Każda prowadzona transakcja podlega kontroli licencjonowanych i doświadczonych doradców.
Współpracujemy z firmami zajmującymi się budową domów na działce klienta. Firmy z którymi współpracujemy pomagają w załatwianiu wszelkich pozwoleń związanych z budową domu.
Oferty agencji dostępne są również na portalach: www.otodom.pl współpracujący z allegro, www.gratka.pl , www.domiporta.pl , www.oferty.net , www.morizon.pl , www.nportal.pl oraz wielu innych lokalnych portalach.

Zapraszamy do naszego biura w Piasecznie, ul. Kościuszki 27A.

Dane kontaktowe

Versus Property Group

ul. Kościuszki 27a

05-500 Piaseczno

tel. 22 750 15 15
tel.kom. 604 473 313 , 664 476 532
fax. 22 750 21 67

email: piaseczno@versusgroup.pl

www.versusgroup.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-06-17 17:46:39 | Ilość odsłon: 1212