BMC Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: śląskie | Miejscowość: Częstochowa

Opis firmy BMC Sp. z o.o.

W pierwszym etapie funkcjonowania zajmowaliśmy się prawną windykacją należności. Unikalne rozwiązania prawne oraz jakość i skuteczność usług pozwoliły nam w szybkim czasie zdobyć liczne grono klientów.

Wstąpienie w struktury Unii Europejskiej spowodowało zmiany w otoczeniu gospodarczym przedsiębiorstw oraz udostępniło szereg nowych instrumentów finansowych, wspierających inwestycje. Był to również rok przełomowy dla BMC. Na bazie własnych doświadczeń w aplikowaniu o fundusze UE, stworzyliśmy Dział Dotacji.

Obecnie działalność konsultingowa prężnie się rozwija. Prezentujemy Państwu pozytywne opinie klientów oraz rekomendacje ze środowiska instytucji otoczenia biznesu, które potwierdzają nasz profesjonalizm.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania środków europejskich dla finansowania inwestycji, poczynając od doradztwa, do kompleksowego przygotowania dokumentacji aplikacyjnej oraz rozliczeniowej.

Oprócz przedmiotowej działalności komercyjnej, uczestniczymy w licznych przedsięwzięciach non-profit. Angażujemy się w akcje charytatywne oraz sponsoring sportowy, działamy na rzecz rozwoju regionu częstochowskiego, czego przykładem są konferencje organizowane we współpracy z lokalnymi władzami samorządu terytorialnego.

Dane kontaktowe

tel. (034) 360 66 65
fax. (034) 360 62 43
email: office@bmc.pl
www.bmc.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-06-17 13:36:19 | Ilość odsłon: 1174

Tagi