LILEA Galeria Włoskich Sukien Ślubnych

katalog firm

Branża: Odzież | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy LILEA Galeria Włoskich Sukien Ślubnych

Lilea istnieje na polskim rynku od 2002 roku. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła na nasz rynek ślubny włoskie marki.
Asortyment Lilea jest bardzo bogaty, poczynając od zwiewnych i delikatnych sukien, poprzez zmysłowe i ekstrawaganckie kroje, a kończąc na ekskluzywnych jedwabiach zdobionych kryształkami Swarovskiego. W naszych Galeriach i salonach współpracujących każda przyszła Panna Młoda znajdzie odpowiednią kreację dla siebie...

Lilea to wyłączny dystrybutor wiodącej marki ślubnej we Włoszech – Delsa. Kolekcje La Perla, Delsa, Aquamarine, Ambra Sposa. Współpracujemy także z włoskimi markami: Giovanna Sposa oraz Nicole Fashion Group (kolekcja Colet), a także z Domem Mody Ślubnej Fulara & Żywczyk.

Założeniem naszych salonów jest zapewnienie intymnej atmosfery. Zapewnisz sobie maksymalną swobodę, gdy do przymiarki umówimy się telefonicznie. Wspólnie przypatrzymy się sukniom, wybierzemy najciekawsze wzory i dodatki. Przy kawie lub herbacie pogawędzimy o ślubnej modzie i przygotowaniach do wesela.

Chociaż nasze salony położone są w centralnych częściach miast, to potrafimy zorganizować obsługę tak, aby każda klientka, odwiedzająca wybrany salon Lilea czuła się w pełni obsłużona i usatysfakcjonowana. Atmosfera, jaką tworzymy w salonach, przyciąga do nas także osoby medialne, które pragną uciec od masowych miejsc w tak ważnym dla siebie momencie, jakim jest wybranie sukni ślubnej.

Dane kontaktowe

LILEA Galeria Włoskich Sukien Ślubnych
ul.Długa 44/7
31-147 Kraków
www.lilea.com
malgorzata.wypchal@lilea.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-06-14 17:25:36 | Ilość odsłon: 1221

Tagi