Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT Robert Rozbicki

katalog firm

Branża: Kancelarie adwokackie | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT Robert Rozbicki

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT łączy w sobie profesjonalizm i bogate doświadczenie zawodowe w zakresie obejmującym własność przemysłową i intelektualną. Jest wysoko wyspecjalizowaną kancelarią w zakresie postępowań spornych przed Urzędem Patentowym RP oraz Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM). Specjalizuje się także w postępowaniach sądowoadministracyjnych (przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym) oraz w procedurach zgłoszeniowych przed właściwymi organami, mającymi na celu uzyskanie rejestracji praw wyłącznych. W zakresie usług mieszczą się również postępowania dotyczące naruszeń praw wyłącznych i reprezentacja przed sądami powszechnymi.
Zakres usług obejmuje m. in. znaki towarowe, wzory przemysłowe, wynalazki, wzory użytkowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i ochronę praw autorskich. Oferta zawiera także pełny zakres tzw. usług otoczenia biznesu w sprawach własności przemysłowej i intelektualnej, do których zalicza się m. in. audyt, opracowywanie strategii rozwoju oraz zarządzanie portfelem marek, usługi doradcze i konsultingowe. Kancelaria reprezentuje klientów m. in. przed Urzędem Patentowym RP, Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM), sądami administracyjnymi i powszechnymi, organami ścigania oraz organami celnymi.
Ponadto kancelaria współpracuje z grupą specjalistów z różnych dziedzin nauki, co daje możliwość kompleksowego świadczenia usług i stawia kancelarię w gronie zaufanych doradców. Dla klientów jest to dodatkowa gwarancja pełnego bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług.

Dane kontaktowe

ul. Grzybowska 16/22 lok. 1110
00-132 Warszawa

tel.: +48 22 624 88 79
fax: +48 22 211 17 62

www.novelpat.pl
office@novelpat.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-29 01:45:00 | Ilość odsłon: 1343

Tagi