Delta Wisła - Sklep i serwis komputerowy

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Wisła

Opis firmy Delta Wisła - Sklep i serwis komputerowy

Firma „Delta Wisła” składa się z młodego i ambitnego zespołu działającego głównie na terenie Wisły, Jaworzynki, Koniakowa, Istebnej i Ustronia. Oprócz usług serwisowych prowadzimy sklep komputerowy, a w nim sprzedaż sprzętu komputerowego, oraz służymy doradztwem w zakresie IT. Oferujemy kompleksową usługę serwisową, która zminimalizuje awaryjność sprzętu komputerowego w Państwa firmie.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami podzespołów i komponentów, dlatego nasze terminy są tak krótkie! Przeglądając rynek lokalny stwierdziliśmy, że czas już na profesjonalne i fachowe podejście do każdego klienta i każdego jego problemu.

Na wszystkie naprawy i podzespoły udzielamy gwarancji. A jeżeli zastanawiasz się nad kupnem komputera, monitora, laptopa, dzwoń lub pisz! Skonfigurujemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt dla Twoich potrzeb za naprawdę najlepszą cenę! Zanim się zdecydujesz na nas, pamiętaj że zawsze masz prawo wyboru innej firmy, która świadczy podobne usługi, ALE z nami zawsze osiągniesz zamierzony cel. Więc albo – ALBO, bo albo robi wielką różnicę.

Nasze zalety to: terminowość, niskie koszty i kompleksowość wykonywanych usług, oraz indywidualny sposób traktowania klienta. Nawiązana z nami współpraca szybko przekona Cię, że ciężar Twoich problemów przejdzie na nasze barki! U nas naprawisz swój sprzęt szybko, dokładnie i zawsze w najlepszej cenie !!!

Nasza firma zapewnia kompletny serwis dla domowych i firmowych użytkowników komputerów. Oferujemy usługi związane z usuwaniem wszelkiego typu problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputera.

Sprzedajemy gotowe zestawy komputerowe renomowanych firm. Komputery firmowe cechuje: wyjątkowa niezawodość, długi czas gwarancji, długoterminowe wsparcie (HP, IBM, Fujitsu-Siemens, Triline, Acer).

Oferujemy: komputery firmowe i składane, akcesoria, obsługa i sprzedaż, monitory, drukarki, pamięci, torby, zasilacze itd. Ponadto świadczymy usługi: naprawy komputerów, laptopów, odwirusowanie, reinstalacja, doradztwo informatyczne. Cechuje nas indywidualne podejście i konkurencyjna cena.


Dlaczego warto u nas kupować:

- Jesteśmy najtańsi w okolicy
- Doradzamy rzetelnie - nie naciągamy
- Posiadamy bogatą wiedzę i praktykę
- Działamy w branży od lat
- Staramy się sprostać każdym oczekiwaniom naszych klientów


Sklep komputerowy „Delta Wisła”

Adres :
Wisła ul. 1 Maja 48
43-460 Wisła

Paweł Szeremeta
Tel.: 502 520 824


Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17
W soboty w godzinach 9 - 13

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.deltawisla.pl

Dane kontaktowe

Sklep komputerowy „Delta Wisła”

Adres :
Wisła ul. 1 Maja 48
43-460 Wisła

Paweł Szeremeta
Tel.: 502 520 824


Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17
W soboty w godzinach 9 - 13

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.deltawisla.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-28 20:11:50 | Ilość odsłon: 1385

Tagi