CI STUDIO Marlena Żurawska

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Kamienna Góra

Opis firmy CI STUDIO Marlena Żurawska

CI STUDIO Marlena Żurawska jest agencją interaktywną, która łączy w sobie usługi z zakresu PR-u i reklamy. Lata praktyki w obu dziedzinach pozwoliły wypracować sprawdzony i kompleksowy zakres usług skierowanych zarówno do osób fizycznych, jak i małych i średnich firm.

Nasz zespół tworzą zarówno osoby, które specjalizują się w kreowaniu wizerunku poprzez wykorzystanie różnych narzędzi PR-owych, jak i doświadczeni eksperci w działaniach reklamowych.

Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi ze świeżym spojrzeniem na świat reklamy i mediów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach są media, czy internet. Wiemy, jak wykorzystać działania reklamowe i PR-owe, by stworzyć pozytywny wizerunek, pozyskać nowych klientów, czy odświeżyć i umocnić markę.

Co nas wyróżnia?

- kreatywność i innowacyjność - wśród wielu metod na rynku, które po prostu się już przejadły i stały się męczące - my tworzymy takie, które potrafią zaskoczyć, zainteresować i spełnić swoją rolę
- wyczucie potrzeb klienta i rynku - wykorzystujemy nie tylko dostępne narzędzia, znajomość rynku, ale i szósty zmysł oraz kobiecą intuicję - połączenie tego tworzy niebywała mieszankę wybuchową, która się sprawdza
- efektywność działań - nasi klienci otrzymują mierzalne rezultaty, a nie obietnicę ich osiągnięcia; dostają to, czego pragnęli.
- kompleksowość - w naszej agencji znajdziesz ludzi, którzy od początku do końca zajmą się wszystkim tym, czego potrzebuje Twoja firma, by zaistnieć lub odświeżyć wizerunek. Już nie będziesz musiał poszukiwać różnych agencji - u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
- dbałość o jakość - każdy wie, że ważne jest nie tylko to, co dostrzegamy na pierwszy rzut oka; to całość tworzy przekaz, a o sukcesie często decydują także detale, zwłaszcza te jakościowe

Dlaczego my?

A dlaczego nie ? Zespół doświadczonych specjalistów, z głową pełnych pomysłów, niezliczonymi pokładami energii i dobrymi referencjami.
Napisz do nas lub zadzwoń, a nie pożałujesz !

I pamiętaj: To właśnie my kreujemy Twój sukces!

Dane kontaktowe

biuro@cistudio.pl
tel.796890507
www.cistudio.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-24 01:11:12 | Ilość odsłon: 1412

Tagi