Hotel Lubliniec - LUBEX - Usługi noclegowe

katalog firm

Branża: Turystyka | Województwo: śląskie | Miejscowość: Lubliniec

Opis firmy Hotel Lubliniec - LUBEX - Usługi noclegowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia i skorzystania z oferty naszego hotelu.
Hotel LUBEX położony jest w centrum Lublińca na skrzyżowaniu głównych dróg Częstochowa - Opole, Poznań - Katowice przy rondzie kś. Opolczyka. Takie położenie pozwala na łatwy i szybki dojazd. Nasi goście mają do dyspozycji 15 eleganckich, dobrze wyposażonych pokoi, gwarantujących dobry wypoczynek.
Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane, wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję satelitarną, bezprzewodowy internet, radio, telefon. Naszym gościom oferujemy śniadanie kontynentalne. Dajemy możliwość skorzystania z barku kawowego z gorącymi i zimnymi napojami oraz stanowiska internetowego. Ponadto zamawiamy dodatkowe posiłki według złożonego wcześniej zamówienia (catering w godz. 10.00 do 19.00).
W pobliżu znajduje się kręgielnia oraz kort tenisowy, gdzie rezerwujemy miejsca na życzenie gości. Usługi wymiany walut prowadzone są w kantorze hotelowym, po najlepszych kursach (w godz. 8-17 pn-pt, soboty 8-14). W budynku znajduje się również bankomat. Wykonujemy także usługi dodatkowe min. wynajem samochodów, rowerów, usługa prania i prasowania garderoby gościom hotelowym.

Dane kontaktowe

tel. 34 3511442
fax. 34 3511443
e-mail: hotel@lubex.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-19 11:51:19 | Ilość odsłon: 1391

Tagi