Okulik Optyka, Optometria Łukasz Kulik

katalog firm

Branża: Zdrowie | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztyn

Opis firmy Okulik Optyka, Optometria Łukasz Kulik

Witamy w Salonie Optycznym Okulik.

Kierowani pasją pragniemy zaprezentować Państwu niepowtarzalny Salon Optyczny Okulik. Mieści się on w atrakcyjnej historycznie kamienicy z początku XX wieku przy ul. Kajki 8, w której od 1952 roku pierwszą siedzibę miało Polskie Radio Olsztyn. Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie specjalistyczną wiedzę zdobytą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biofizyka o specjalności Optyka Okularowa łączymy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży optycznej.
Do Państwa dyspozycji oddajemy Salon Optyczny, w którym prezentujemy bogatą ofertę opraw oraz okularów przeciwsłonecznych. Wyposażony między innymi w wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie Visioffice firmy Essilor, które wykonuje precyzyjne pomiary parametrów optycznych oraz pomaga w doborze opraw – dzięki niemu na zdjęciu lub filmie zobaczysz się jak w elektronicznym lustrze.
W gabinecie optometrycznym mieszczą się nowoczesne urządzenia wiodących światowych firm. Dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie i profesjonalnie przeprowadzić badanie ostrości wzroku. Po czym w innowacyjnie wyposażonym warsztacie optycznym wykonamy nawet najbardziej wyszukane okulary.

Zapraszamy na ucztę dla Twoich oczu.

Dane kontaktowe

ul. Kajki 8/6
10-547 Olsztyn
tel.: 89 5195715
www.okulik.pl
e-mail: optyka@okulik.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-12 23:09:25 | Ilość odsłon: 1190

Tagi